AtesBalci.com'un faaliyetlerini sosyal medya hesaplarımız üzerinden de takip edebilirsiniz. Sosyal hesaplarımızla yeni blog yayınları, SEO kampanyaları, özel fırsatlar ve daha birçok popüler ayrıcalığı ilk siz öğrenin.
Bir Telefon Kadar Yakınız 0533 8888 400
[email protected]

Adwords Reklamları

Google Arama Motoru’nun çevrimiçi reklam hizmeti olan Adwords, sizlerin internet üzerinden daha geniş kitlelere ulaşmanızı ve müşteri potansiyelinizi arttırmanızı sağlar. İşletmenizin büyümesi açısından oldukça etkin bir pay sahibi olan Adwords üzerinden reklam verme aşamalarınızı her zaman güçlü tutmanız gerekmektedir. Zira site ve sosyal medya hesaplarınızın kullanıcı hedef kitlesinin daha da fazla olmasını sağlamak adına, bizler ile gerçekleştireceğiniz ortaklık neticesinde olabildiğince güçlü ve sistematik bir adwords reklam oluşum ağı kurabilmemiz mümkün hale gelecektir. Bu noktada da Kıbrıs yazılım olarak üç farklı Google Adwords reklam tipi eşliğinde adımlarımızı ilerlettiğimizi belirtelim. Ateş BALCI aşamaları dahilinde, net ve sonuç odaklı bir Adwords reklam etkileşimine de rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Metin Reklamcılığı

Google arama motorları üzerinden sizlere ulaşılmasını sağlayan ve istediğiniz anahtar kelimelerle aradığınız zaman görüntülenen reklamlarınızı, seo odaklı işlevselliklerle tasarlamaktayız. Bu tasarım süreci dahilinde de sistemli ve çok çeşitli bir etkileşimi keyifli bir şekilde çıkarma şansı bulacaksınız. Yani Adwords üzerinden aktaracağımız seo destekli anahtar kelime oluşumları sayesinde, sistematik bir şekilde net bir erişim alanına ulaşacak, daha geniş kitlelere hitap edebileceğiniz, güçlü bir oluşum elde etmiş olacaksınız. Bu oluşum dahilinde de, net ve sistematik adımlarda ilerlemeniz için öncü görevi üstleneceğiz.

Online Platformlarda Sitenizin Tanıtımı

Adwords reklam ağının güçlenmesi açısından izlemiş olduğumuz ikinci aşama ise, sitenizi birçok farklı internet sitesi ve mecrada tanıtma aşamalarımız olacaktır. Bu aşamalar dahilinde de sistemli bir ilerleyişle müşteri ve ziyaretçi kitlenizin artış göstermesini sağlamış olacağız.

Youtube Anahtar Kelimeli Videolar

Tüm bunların yanı sıra youtube videolarında anahtar kelime odaklı çalışmalar gerçekleştirerek, sistemli bir şekilde erişim alanı oluşturmanızı sağlamaktayız. Adwords reklam ağı ve iletişim aşamaları sayesinde, her zaman daha da net ve çok daha geniş bir web sitesi alanı oluşturmanız mümkün hale gelecektir. Alanında profesyonel ve 15 senelik bilgi birikimi ile hizmet sunan firmamız sayesinde, güvenilir sonuçlara erişeceğiniz güçlü bir oluşuma merhaba demiş olacaksınız. Hepinizi firmasal anlamda bu oluşumlardan yararlanmaya bekliyoruz.